$107.98
Everydrop® Refrigerator Water Filter 2 - EDR2RXD1 (Pack Of 2) - EDR2RXV2P
$107.98
Key Features
Includes: 1 water filter, 1 air filter, 1 (free) produce preserver
Available from Sorenson's Appliance & TV, serving customers throughout Minnesota.
Features
Specifications
Features
Includes: 1 water filter, 1 air filter, 1 (free) produce preserver
Specifications
Product Details
| Depth | 2 in |
| Gross Weight | 1 lbs |
| Height | 7-1/2 in |
| Width | 2 in |
Number of Boxes, Shipping Dimensions, & Shipping Weight
| Number of Boxes | 1 |
| Shipping Width | 7 Inch |
| Shipping Height | 12 Inch |
| Shipping Length | 7 Inch |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Total of Shipping Weight | 41 lbs |
Cubic Feet Measurement & Dimensional Weight
| Cubic Feet Measurement | 0.02 ft³ |
| Dimensional Weight | 0.17 Ibs |
| Total of Cubes | 0.02 ft³ |
| Total of Dimensional Weight | 0.17 Ibs |
You might also like these best sellers...
Where to Buy Whirlpool Appliances in Minnesota.














